Vnútroštátna a medzinárodná autobusová doprava
preprava minibusmi a autobusmi,
odťahová služba
PROFIL

Naša firma bola založená v roku 2005, sídli v Bratislave a je zameraná na poskytovanie služieb v oblasti prepravy na Slovensku aj v rámci Európy. Zabezpečujeme zájazdovú, nepravidelnú prepravu osôb podľa vašich požiadaviek. Náš kvalitný vozový park a profesionálny prístup sú pre vás zárukou príjemného cestovania.

K našim klientom patria firmy, školy, inštitúcie, cestovné kancelárie a súkromné osoby. Spoľahlivo vás odvezieme na letiská, konferencie, obchodné stretnutia, školenia, semináre, večierky, slávnostné podujatia, do divadiel, kín... Zaistíme prepravu počas podnikových zájazdov, školských výletov a exkurzií, plaveckých a lyžiarskych výcvikov alebo školy v prírode.

Postaráme sa o bezpečný odvoz pri akejkoľvek príležitosti a do akejkoľvek destinácie doma aj v zahraničí.

Pri viacdenných zájazdoch môžete mať autobusy k dispozícii po celý čas pobytu.

V závislosti od počtu prepravovaných osôb vám ponúkame na výber zo širokého radu vlastných, ako aj dodávateľských klimatizovaných minibusov a autobusov renomovaných značiek, napr. VW, Renault, Fiat, Iveco, ISUZU, SOR, Setra, Mercedes–Benz, MAN a Scania s obsaditeľnosťou od 5 až 49 miest.

Osvedčení profesionálni vodiči s dlhoročnou praxou vás odvezú na určené miesto bezpečne, pohodlne a včas.

Od roku 2021 ponúkame odťahovú službu. Prepravu vozidiel do 2600 kg v rámci celej SR ale aj EU. Preprava nových, pokazených aj havarovaných vozidiel. Dovoz áut zo zahraničia. Vieme prepraviť aj palety so stavebným materiálom aj iný tovar s max. dĺžkou 5m. Prevoz je poistený v rámci celej EU.

Vďaka kvalitným službám, spoľahlivosti a flexibilite sa k nám naši klienti radi vracajú. Obráťte sa na nás a presvedčíte sa sami.

Prajeme Vám príjemnú a bezpečnú jazdu.